•   info@yellowstardesign.com
 •   0322 239 29 20
 •   yellowstardesign

arama
 • Adana Web Tasarım

  Adana Web Tasarım Hizmetleri Kurumsal Web Tasarım; firmanın, internet ortamında potansiyel müşteriler edinmesinin sırrı; hizmetleri, ürünleri ve kurumsal kimliğin müşterilere doğru şekilde yansıması, profesyonel web tasarım sayesinde gerçekleşir. Bu sebeple Kurumsal Web Tasarım, ticaret alanınızı genişletmek için tanıtımlarınızın yapılmasına ve internet teknolojilerin tüm unsurlarından faydalanmanıza olanak sağlar. 

 • İyi Bir Web Tasarım Firması Nasıl Olmalıdır ?

  İyi bir internet dizayn firması seçerken ilgi edilmesi gereken noktalardan biri de firmanın verilen hizmetlerdir. Web dizayn firmanızı seçerken dizayn adımı esnasında ve ardından verilen destek hizmetlerine bakmalıyız.İyi bir internet dizayn firması seçerken ilgi edilmesi gereken noktalardan biri de firmanın verilen hizmetlerdir. Web dizayn firmanızı seçerken dizayn adımı esnasında ve ardından verilen destek hizmetlerine bakmalıyız.
  Web sitenizin dizaynını yaptırdığınız firmanın içerik idare sistemi CMS hizmeti sağlıyor olması önemlidir. Bu hizmet özel bir uygulama yardımıyla sitenizin içeriğini denetim etmenizi sağlamaktadır.


  Yazılım geliştirme ve internet tabanlı uygulamalama hizmetlerini sunuyor olması gerekmektedir. Web sayfalarınızın korunması ve barındırılması amacıyla Hosting hizmeti vermeli, internet dizayn hizmeti ardından lüzumlu olan destek hizmetlerini sizlere sunuyor olmalıdır. Hosting hizmetini sağladığı sunucu güvenilir olmalı ve süratli bir internet sağlayıcısı doğrulusunda desteklenmelidir.
  Acıbadem Medya olarak verilenmiz bütün bu hizmetler ile sektörde güvenilirliliğimizi, bilinilirliğimizi çoğaltarak müşteri odaklı, yüksek performans sunan, Google dostu, çağdaş grafik dizaynları ile bütünleşmiş internet siteleri tasarlamaktayız.

 • Profesyonel Web Tasarım ve Yazılım

  www.yellowstardesign.com Firma kendi alanında oldukça en iyi çalışmaları yaparak adından söz ettirmiştir. Hizmet sektöründe bende varım diyen internet teknolojileri ağında ilk sırada yer almaktadır. Sizde bu süreç içerisinde gerçek çalışmaları görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızla iletişim içerisinde bulunmanızdır. İnternet tabanlı birçok çalışmayı ayaklarınıza kadar getirip, kısa sürede istediğiniz yapılara kavuştura biliyoruz.

  Hemen her yerde herkesin bir güveneceği web tasarım şirketi vardır, bizde sizin için güvenilir olmak adına birçok şeyi gerçekleştirmekteyiz. İnsanlara hizmet etmek, her zaman ilk sırada yer almaktadır. 2006 yılında hizmetlerinin kapısını açan firma her geçen gün büyüyerek adından sıkça söz ettirmektedir. Hemen her yerde bu alanlara sahip olan kişilere sizde ulaşmak için tek yapmanız gereken adresimize gelmenizdir. Sarıyıldız Bilgisayar ile birlikte hareket ederek, şirketlerini birleştirmiş ve kurumsal olmuşlardır. Logo tasarım alanında uzman kimliğiyle her zaman adından oldukça söz ettirmektedir. Çalışmaları tüm sektörde ses getirmekle birlikte, firmaların logo kimliklerini tasarlamak zor işler arasındadır.

  Neden biz diye soracak olursanız eğer alanında uzman kadrosuyla tamamen müşterinin istediği hedeflediği çalışmaları yürütebilecek kişiler arasındayız. Sizde bu kısa vadede önemli çalışmaları gerçekleştirmek için adresimize gelmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden ebülten olarak çıkaracağınız her türlü bilgiyi kısa zamanda teslim etmekteyiz. Tasarım ve işlem bilgileri uyguladıktan sonra sadece size teslim etmesi kalmaktadır. Her alanda en iyi şekilde hizmet etmeye çalışan firmayla çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçiniz. Web programlamasayesinde firmalara istedikleri tüm yazılımları kısa sürede ürete bilecek kapasiteye sahibiz. İnsanlara doğru hedefe ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Gerçek çalışmaları sizde firmanızda görmek isterseniz tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 • Web Tasarım Hizmetleri

  adana web tasarım

  Adana web tasarım hizmetleri seçenekleri belli başlı süreçlerden oluştuğu verilmektedir. Bu süreçlerin güzel bir şekilde aynı zamanda eksiksiz bir şekilde yapıldığı sürece web tasarım konusunda başarıya ulaşmak oldukça kolay bir şekilde karşımıza çıktığı biliniyor. Web tasarım süreçlerinin her birinin birbirinden önemli olduğunu söylemek doğru olacaktır. Peki web tasarım süreçleri nelerdir?

  Proje Aşaması

  Web tasarım hizmetleri süreçlerinden ilk proje aşaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Web tasarımı doğru bir şekilde yapılabilmesi için projesinin doğru bir strateji ile belirlenmesi gerekiyor. Bu aşamada kişiler analiz aynı zamanda hedeflerini ortaya koyduğu biliniyor. Aslında bu aşama web tasarım süreçleri içerisinde en önem arz eden aşama olarak karşımıza çıktığı görülmektedir. Genellikle burada kişiler web tasarım sektöründeki alanların analizi yaptığı biliniyor. Bilindiği gibi web tasarımında resim, metin ya da dosyalar gibi çeşitli ürünlerin paylaşım yapılacağı için burada iyi bir projeyi yapılarak güzel bir web tasarım işleminin gerçekleşmesi için çalışma yaptığı görülmektedir. Ayrıca yine bu aşamada site için gerekli olan alan adı ve hosting hizmetleri gibi hizmetlerinde belirlendiği görülüyor.

  Son yıllarda teknolojideki büyük gelişmeler sonucunda web tasarımında olumlu şekilde etkilendiğini söylemek doğru olacaktır. Bilindiği gibi ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede insanlar mobil cihazları ellerinden düşürmüyor. Bu durumda online platformda hizmet sunan sitelerin web tasarımlarında değişikliğe gitmesine neden olduğu görülüyor. Bundan birkaç yıl önce web siteleri sadece masaüstü sürüm ile hizmet sunarken günümüzde birçok firmanın mobil uyumlu web tasarımile hizmet sunduğu görülmektedir. Peki mobil uyumlu web tasarım nedir? Mobil uyumlu web tasarım en iyi bir şekilde hazırlanması için yapılması gerekenler nelerdir? Mobil uyumlu web tasarımında oluşabilecek sorunlar da sitelere verilebilecek zararlar nelerdir? Mobil uyumlu web tasarım oldukça önemli midir? Bu sorular mobil uyumlu web tasarım ile yeni tanışan kişileri en çok merak ettiği sorular olarak karşımıza çıkarken bunları öğrenmek için yazımızı sonuna kadar okumak en doğru seçenek olacaktır.

  Sonuç olarak mobil uyumlu web tasarım iyi bir şekilde yapılırsa siteye ulaşan kişi sayısını her geçen gün artış sağladığını söylemek doğru olacaktır.

 • Web Tasarım ve Yazılım

  NEDEN YELLOWSTAR ?

  Adana Web Tasarım Hizmetleri Profesyonel Çalışmalar. Firmanızın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, tasarım ve yazılım çözümleri sunmaktayız. Google ve internet kullanıcısının ne istediğini ve nasıl davrandığını bilerek web sayfalarınızı stratejik olarak hazırlıyoruz.

  • Kaliteli Tasarımlar

   Kolay Kullanımlı , Yönetilebilir panelli Süper Hızlı Web Siteleri

  • 7/24 Destek

   Sınırsız Destek Anında Çözümler.

  • Kolay Özelleştirmeler

   Sayflarınızı Kolaylıkla Özelleştirebilirsiniz.

  • CSS3 Animasyonlar

   CSS3 Teknolojisi ile Hareketli Sayfalar

  Adana Web Tasarım

   Yaratıcı Renkli ve Benzersiz Fikirler

  Standart çalışmaların dışında yaratıcı ve bezensiz fikirlerimiz sayesinde daha çok göze çarpan ve akılda kalıcı çalışmalar üretmekteyiz.

  Neden Web Sitesi ?

  Çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır. 

  Şirketinizin sadece sınırları içinde bulunduğunuz il veya ülke değil tüm dünyaya açılan bir şubesidir.

  Müşterilerinize daha kolay, daha sıkı ve interaktif bir iletişim haline girmenize neden olur.

  Şirketinizin müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasına neden olur.

  Sınırsız bir reklam aracınızdır ve üstelik 24 saat 365 gün kesintisiz reklamınızı yapacaktır.

  Yeni müşteriler bulmanızı sağlayacak ve firmanızın karının artmasına neden olacaktır.

  Maliyeti yeni bir şube açmanızla kıyaslanınca çok düşüktür.

  Ürünlerinizin tanıtımında kişi yada kurumlara ihtiyacınız olmayacak ve ürünleriniz sizin belirlediğiniz ölçülerde ve kriterlerde tanıtılacaktır.

  Firmanızın teknolojinin gerisinde kalmamasını sağlayacaktır.

  Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.


  Profesyonel Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

  Adana Web Tasarım* Profesyonel bir web sitesinin grafik arayüzü, kullanılan renkler, menu ve erişim yapısı, programlama altyapısı, kullanıcı odaklı oluşturulur.

  * Esas olan, kullanıcıya ürün ve hizmeti en kısa yolla ulaştırmaktır. Bu nedenle sitenin hızını düşürecek abartılı animasyonlar, bekleme süreçleri, video ve ses objeleri, kullanımı zor menuler tercih edilmez.

  * Profesyonel bir web sitesinde yer alan her sayfa arama motorları tarafından indekslenebilir yapıda oluşturulur. Bu kullanıcıların sitedeki bilgiye ulaşmasındaki en hızlı yoldur.

  * Profesyonel bir web sitesi amacına uygun yapıda hazırlanır. Fonksiyoneldir, gereksiz ve kullanılmayacak öğeler içermez.

  * Profesyonel web sitesi özgün yapıdadır. Tasarım ve programcısı kurumun kimliğine özgü tasarım ve yazılımlar üretir. Template olarak adlandırılan hazır grafik şablonlar üzerine oturtulmuş basmakalıp web siteleri profesyonellikten uzak çalışmalardır.

  "Biz yaptığımız tüm işlere aynı önem ve değeri vermekteyiz. Büyük proje , Küçük proje ayrımı yapmaksızın tüm işlerimize aynı titizliği göstermekteyiz."

  Yellowstar Design

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
 •  Telefon: 0322 239 29 20
 • Mail: info@yellowstardesign.com