•   info@yellowstardesign.com
  •   0322 239 29 20
  •   yellowstardesign

arama

HAKKIMIZDA

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde bulunmakta olan YellowStar Design, birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği vermiştir sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.. Kurum ve kuruluşların en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı ve etkili bir biçimde kurumsal değişimi yaşamalarını ve internet ortamında en etkin şeklide yer almalarını sağlamayı amaçlayan YellowStardesign bu konuda uzman kadrosu ile sürekli kendi geliştirmektedir.

web tasarim hizmetleri

PRENSİPLERİMİZ

  • Yaptığımız tüm çalışmalar da Kullanıcı rahatlığına ve görsel tasarıma önem veriyoruz. 

  • Teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme

  • Zamanında hizmet teslimi

  • Dürüstlük ve güvenilirlik

YellowStar Design Web Tasarımı , Logo Tasarımı , Kurumsal Kimlik Tasarımı ,Flash Animasyon Tasarımı , E-Ticaret , Online Katalog, E-Bülten Tasarımı , Hosting ve Domain , Google Reklamları gibi alanlarda hizmet vermektedir.

EKİBİMİZ

Yaratıcı , genç ve dinamik sektörde deneyimi bulunan , yaratıcı ve etkileyici tasarımlar sunan , Tam zamanında hizmet vermeyi amaçlayan , müşterilerine özel çözümler sunan.Tüm projelerine aynı önem ve değeri veren.Müşteri varsa bizde varız felfesini benimseyen, Stratejilerini doğru belirleyen.Tasarım ve uygulamalarında teknolojinin tüm olanaklarını kullanan bir ekibiz.

NEDENBİZ

Sektörde 10 yılı aşkın bir süredir yer alan ve binlerce web sitesini hayata geçirmiş uzman ekibi ile birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda analizler yapılmış ve size en uygun çözümleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

100% Müşteri Mem.
100% Hızlı Çözümler
100% 7/24 Ulaşılabilme
100% Teknik Destek

En İyi İşlerimizi Sizler İçin Yaptık

 
285 - Kurumsal Web Sitesi
65 - Özel Web Yazılım
400 + Müşteri

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
  •  Telefon: 0322 239 29 20
  • Mail: info@yellowstardesign.com