•   info@yellowstardesign.com
  •   0322 239 29 20
  •   yellowstardesign

arama

DİNAMİK WEB SİTE TASARIMI

Dinamik Sistemlerin Özellikleri Nelerdir ?
Yapısında Php, Asp .net Gibi Programlama Dili Bulunan Web Site Sistemlerine “Dinamik Web Sitesi” Adı Verilir. Yapısında Php, Asp, .net Gibi Windows ve Linux Kodlama Sistemine Sahip Css İle Desteklenen Bu Yapıların İçinde Flash Yapılarıda Bulunabilir. Büyük Çapta Firmaların Tercihi Dinamik Sistemlerden Yana Tercih Edilmektedir. Çünkü Dinamik Web Sistemlerinde Yönetim Paneli Bulunmakta ve Sistem İçeriğini Sistem Sahibi Yani Sizin Değiştirebilme Özelliğinin Bulunmasıdır.

Dinamik Sistemlerin Ne Gibi Avantajları Bulunmaktadır ?
Dinamik Web Tasarımlarında Görsel Uygulamalar ve İçerik Yerleşimi Yine Statik Web Sistemlere Göre Çok Daha Kolay ve Basittir Olmasa da Tasarımcının Yeteneğine Bilgi Birikimine ve Becerisine Göre Statik Sistemlerdeki Etkileyici Görsellik Yakalanabilir, Bundan Dolayı Statik Web Sistemlerinde Olduğu Gibi Görselliği Bir Hayli Yüksek ve Kaliteli Bir Web Tasarım Çeşitlerinden Biridir. Profesyönel Bir Firma Gerçekten Kaliteli ve Tamamı İle Kendi Tekelinde Yönetebileceği Bir Sistem İstiyorsa Mutlaka Dinamik Sistemleri Tercih Etmelidir.
Dinamik Sistemlerin Diğer Bir Özelliği Arama Motorlarında İlk Sayfada Statik Sistemlerdeki Gibi Listelenmesi ve Daha Öncü Bir Kodlama Çeşidinden Biri Olmasıdır. Profesyönel Anlamda Oldukça Başarılı Bir Kodlama Sistemidir. Kullanıcı Dostu ve Hertürlü Yenilik ve Gelişime Açık Bu Sistemler, Herzaman Geliştirilebilir Özelliği İle Ayrı Bir Konuma Sahiplerdir.

Adana Web Tasarım İle Dinamik Web Sistemleri Nasıl Bir farklılık Gösterir!
Yaptığımız Çalışmalarda Kodlama Sistemini Yine Dünya Standartlarında (W3C Standards) Yani Table Tagları İle Değil Div Tagları İle Css Destekli Yapıyoruz. Böylece Statik Sistemlerdeki Gibi Hem Arama Motorlarında Siteniz Ön Sayfalarda yer Alabiliyor, Hem de Daha Estetik Bir Görünüm ve Tasarıma Sahip Oluyor Yaptığımız Statik Web Sitesi Sistemleri.

Dinamik Web Sisteminin Avantajları Nelerdir ?
Dinamik Web tasarım Sistemleri Devamlı Olarak Güncelleme Yapan Firmalar İçin Kesin Bir Çözümdür. Firma Bünyesinde Çalışan Bilgisayar Bilgisi Olan Bir Kişi Bu Sistemi Rahat Bir Şekilde Yönetebilir, Böylelikle Bir Web Tasarımcıya Bağlı Olarak Kalmassınız ve Bunun Yanında İstediğiniz İçeriği Sisteminize Kayıt Edebilirsiniz.

 

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
  •  Telefon: 0322 239 29 20
  • Mail: info@yellowstardesign.com