•   info@yellowstardesign.com
 •   0322 239 29 20
 •   yellowstardesign

arama
 • 2019'UN DÖRT E-TİCARET TRENDİ

  İşletmeniz e-ticaret devrimine katılıyor mu? Yunanistan'da e-ticaretin bu yıl sonunda 4 milyar avro değerinde olması bekleniyor. Bu, Yunan e-ticaret endüstrisinin geçen yıla değdiğini yüzde 8'in üzerinde bir artışla 3,7 milyar avroya yükselecek Şirketler e-ticaret pazarlama stratejilerini hazırlıyor ve 2019'da hızlı bir büyüme bekliyorlar. E-ticaretin heyecan verici geleceğine hazırlanın 2019'un yükselen trendlerini uygulayarak.
   

  1. Kişiselleştirme ve Müşteri Bağlılığı.

  Geleneksel perakende alışverişe kıyasla, e-mağazalar yüz yüze kişisel etkileşimden yoksundur. Çevrimiçi mağazaların, müşterinin ilgi alanlarına, zevklerine ve tercihlerine göre ürünler önerebilecek bir temsilcisi yoktur. Bu deneyimi taklit etmek için e-ticaret şirketleri, alışveriş yolculuğu boyunca e-mağazaları aracılığıyla kişiselleştirme fırsatlarını '' balık tutar ''. Özel sorgular, sayfa ziyaretleri ve satın alma geçmişi gibi kişisel çevrimiçi verileri kullanan markalar, e-mağazalarını müşterinin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına en iyi şekilde hizmet verecek şekilde dönüştürür. Örneğin, Amazon hesabınıza giriş yapın. Geçmişte yaptığınız satın alma işlemlerine, arama geçmişinize göre uyarlanmış reklamlara ve doğrudan sizinle konuşan pazarlama kopyasına göre önerilen ürünler bulacaksınız. Kişiselleştirme teknolojisinin e-ticaret sitelerine entegrasyonu kolaylaştıkça, daha fazla markanın uymasını bekleyin. Ayrıca, kişiselleştirilmiş e-postalar% 600 daha yüksek işlem oranları oluşturur ve toplu e-postalardan daha iyi dönüşüm sağlar, tüketiciler deneyimleri kişiselleştirildiğinde% 48 daha fazla harcar. Yaş bölümlemesine dayalı hedef kitlende, çalışmalar, e-alıcıların (25-40 yaş arası)% 57'sinin, alışveriş deneyimlerine doğrudan fayda sağladığı sürece bir markaya kişisel bilgi vermekten rahat olduğunu göstermiştir.

  2. AI, Asistanlar ve Sohbet botları.sohbet botu

  2019'da robotlar dijital mağazalara hakim olacak. Müşterinin genel alışveriş deneyimini geliştirmek için tasarlanmış sohbet botları ve yapay zeka (AI) gibi robotlar. Yapay zeka asistanları, tipik olarak bir insana tahsis edilen, farklı sorguların çokluğunu yönetme gibi bir dizi görevi yerine getirebilirler. Bu dijital asistanlar çeşitli süreçler yürütür ve işi yürütmenin diğer yönlerine odaklanmanız için zaman kazandırır. Örneğin, sohbet botları, bir ürünle ilgili soruları yanıtlamaktan bir şikayeti tartışmaya kadar bir dizi müşteri hizmeti ihtiyacını karşılayabilir. Yapay zeka ve sohbet botları da müşteri görüşmelerinden öğrenir ve kullanıcının kişiselleştirilmiş e-ticaret deneyimine daha iyi yardımcı olmak için gelişir.

   

  3. B2B E-ticaret Patlıyor.

  E-ticaretin sadece B2C markaları için olduğunu kim söyledi? B2B şirketleri de e-ticaret trendlerine liderlik ediyor. Ticaret inovasyonu sadece perakendeciler ve tüketici markaları için değil, işletmeler arası organizasyonların ortaya çıkan yıkıcı trendlerden faydalanması gerekir. Ya yenilik ya da öl. B2B alıcıları ofisten ayrıldığında, aynı B2C alıcıları olurlar; ve hepsi hala dikkate değer müşteri deneyimleri talep ediyor. Hatta B2B e-ticaret satışlarının 2020 yılına kadar dünya çapında 6.6 trilyon avroya çıkacağı öngörülüyor. E-ticaret kişiselleştirmesi B2B müşterileri için de harikalar yaratıyor. Araştırmalar, B2B alıcılarının% 50'sinin, ilişki kuracağı çevrimiçi tedarikçiler ararken kişiselleştirme istediklerini buldu. Her şeyin müşteri ile ilgili olduğunu unutmayın,

  4. Görsel ve Sesli Arama

  Hem Zalando hem de H&M, mobil uygulamalarında resim araması sunar. Müşteriler, örneğin gömlek üzerindeki bir desenin resmini çekebilir ve benzer renk ve desenlerde stiller arayabilirler. Hızlı, kolay ve basittir ve arama sonuçları oldukça doğrudur. Görsel aramanın uygulanması muhtemelen birçok kişinin düşündüğünden daha kolaydır. Genellikle Pinterest gibi internet tabanlı hizmetlere yardımcı olarak yapılabilir, bu nedenle büyük bir gelişme gerektirmez. Görsel arama hakkında konuşurken sesli aramaya dokunmalıyız. Sesli arama da e-ticaret için heyecan vericidir ve kesinlikle bu tür bir teknolojinin tüketicinin konuşma tanıma yoluyla satın alabileceği kadar doğru hale geldiği noktaya geleceğiz. Ses teknolojisi e-ticarette önemli bir rol oynayacaktır. Dijital Pazarlama Araştırmaları, ABD'de akıllı hoparlör kullananların sayısının 2016'da 16 milyondan 2020'ye kadar 76,5 milyona çıkacağını tahmin ediyor. Bu oldukça önemli bir benimseme oranı. Ses ticareti bugün mevcuttur ve ilk aşamalarındadır. E-ticarette bir sonraki büyük şey olmasını bekleyebiliriz. Sesli aramayı kullanarak çevrimiçi ürünler bulmamıza yardımcı olabilecek sanal asistanlar, birçok tüketici için alışverişi kolaylaştırıyor.

   
 • Adana E-Ticaret Sitesi

  Adana E-Ticaret Sitesi Adana’da E-ticaret sektöründe yenilikleri takip eden yapımız ile yüzlerce önemli markaya e-ticaret altyapı hizmeti vermekteyiz.. Adana e-ticaret sitesi kurabilir, ürünlerinize internette kolayca müşteri bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece e-ticaret paketlerimizden birini seçerek Adana’da e-ticaret sitenizi kurmak.

  Anahtar teslim E-Ticaret Siteniz 1 günde satışa hazır. % 100 yenilikçi anlayışı ile mobil uyumlu (responsive), son teknoloji seo alt yapısını destekleyen, içinde birçok ödeme yöntemini barındıran, kolaylaştırılmış ve gelişmiş arayüze sahip altyapımız ile sürekli gelişmekte olan e-ticaret sektöründe müşterilerimize e-ticaret çözümleri sunmaktayız. En iyi hizmet ve profesyonel destek anlayışını hedeflediğimiz ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin tüm isteklerine karşılık vermekteyiz. Bize katılarak yenilikçi alt yapımız ve deneyimli ekimizle birlikte e-ticaretin tadını çıkartın.

  E-İhracat ; Tüm Dünya’ya ürünlerinizi satmanın en kolay yolu… Bölge desteği ile ziyaretçilerinizin bulundukları ülkeleri otomatik olarak tespit edebilir ya da seçenek olarak sunabilirsiniz. Bölge bazında dil, ürün fiyatı, para birimi, kargo seçenekleri ve ödeme yöntemleri tanımlayabilirsiniz. Tek bir panel üzerinden farklı ülkelere, farklı kurgularla satış yapabilirsiniz.

 • E-ticaret Sistemlerimiz

  E-ticaret sistemlerimiz web tabanlı olan otomasyon sistemleri ile donatılmış ve ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde aktarabileceğiniz sistemlerdir. Her e-ticaret yazılımın farklı müşteri kitlesine ulaştığının farkındayız ve bununla beraber farklı ihtiyaçlarının olduğununda bilincindeyiz.İnternetteki vitrinizin hayallerinizdeki gibi olması için sizlere kullanımı kolay son derece gelişmiş ,seo omurgası oturmuş ,esnek e-ticaret sistemleri sunuyoruz.Sizlerin ticaret hayatında başarılarınızın bizlerin onur ve gurur kaynağımız olduğunu yeniden belirterek ;başarılı bir e-ticaret sisteminin internet ortamındaki değişimlere ayak uydurmasını kullanıcı beklentilerine cevap vermesi ve sizleri arama motorlarında üst sıralara çıkartmasından geçtiğinin bilincinde olan Adana webtasarım ekibi sizler için esnek uyumlu ve son derece şık e-ticaret sistemleri hazırlamaktadır.

  Neden e-Ticaret te Adana Web Tasarım ?

  Profesyonel e-ticaret çözümü

  Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmetle beraber sizlere paket satmak yerine çözüm ortağı oluyoruz.

  Kullanımı Kolay ve Entegrasyonlara Açık

  E-ticaret sistemlerini kullanımı kolay navigasyonlar ile sizlere sunuyoruz.Farklı firmalarla anlaşmalarınız dogrultusunda xml entegrasyon vb süreçleri sizler için işin içinden çıkılmaz bir hal almasının onune ket vuruyoruz.

  Teknik Destek ve Özel Sertifakalı Eğitimler

  Güncel pazarlama stratejileri üzerine alanında ihtisas yapmış kişilerce sürekli olarak konferanslarımızda sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.Ayrıca Adana Web Tasarım ticket cevaplama süresi ortalama 30 dk olup en iyi desteği sunar..

  adana eticaret
  mobile eticaret adana

  Arama Motoru Optimizasyonu

  Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz yönünde kullanıyoruz.Adana e-Ticaret Sistemlerimizin gelişmiş bir seo omurgasına sahiptir.

  Markanızı Özel E-Ticaret Tasarımları

  Adana  Web Tasarım e-Ticaret Sistemlerinde Logonuza ve iş yapıtğınız sektöre özel tasarımlar ile sizleri kalıpların dışına çıkartır.Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

  Sanal Pos Entegresi / Xml Entegrasyon / Kargo

  Adana Web Tasarım e-Ticaret projelerinde kısıtlamalar yalnızca müşterilerine özgüdür.Xml Entegrasyon , Kargo Entegrasyonu , Sanal Pos Entegrasyonları için ekstra ücret talep etmez.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
 •  Telefon: 0322 239 29 20
 • Mail: info@yellowstardesign.com