•   info@yellowstardesign.com
  •   0322 239 29 20
  •   yellowstardesign

arama

Profesyonel Web Tasarım ve Yazılım

www.yellowstardesign.com Firma kendi alanında oldukça en iyi çalışmaları yaparak adından söz ettirmiştir. Hizmet sektöründe bende varım diyen internet teknolojileri ağında ilk sırada yer almaktadır. Sizde bu süreç içerisinde gerçek çalışmaları görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızla iletişim içerisinde bulunmanızdır. İnternet tabanlı birçok çalışmayı ayaklarınıza kadar getirip, kısa sürede istediğiniz yapılara kavuştura biliyoruz.

Hemen her yerde herkesin bir güveneceği web tasarım şirketi vardır, bizde sizin için güvenilir olmak adına birçok şeyi gerçekleştirmekteyiz. İnsanlara hizmet etmek, her zaman ilk sırada yer almaktadır. 2006 yılında hizmetlerinin kapısını açan firma her geçen gün büyüyerek adından sıkça söz ettirmektedir. Hemen her yerde bu alanlara sahip olan kişilere sizde ulaşmak için tek yapmanız gereken adresimize gelmenizdir. Sarıyıldız Bilgisayar ile birlikte hareket ederek, şirketlerini birleştirmiş ve kurumsal olmuşlardır. Logo tasarım alanında uzman kimliğiyle her zaman adından oldukça söz ettirmektedir. Çalışmaları tüm sektörde ses getirmekle birlikte, firmaların logo kimliklerini tasarlamak zor işler arasındadır.

Neden biz diye soracak olursanız eğer alanında uzman kadrosuyla tamamen müşterinin istediği hedeflediği çalışmaları yürütebilecek kişiler arasındayız. Sizde bu kısa vadede önemli çalışmaları gerçekleştirmek için adresimize gelmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden ebülten olarak çıkaracağınız her türlü bilgiyi kısa zamanda teslim etmekteyiz. Tasarım ve işlem bilgileri uyguladıktan sonra sadece size teslim etmesi kalmaktadır. Her alanda en iyi şekilde hizmet etmeye çalışan firmayla çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçiniz. Web programlamasayesinde firmalara istedikleri tüm yazılımları kısa sürede ürete bilecek kapasiteye sahibiz. İnsanlara doğru hedefe ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Gerçek çalışmaları sizde firmanızda görmek isterseniz tek tıkla ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
  •  Telefon: 0322 239 29 20
  • Mail: info@yellowstardesign.com