•   info@yellowstardesign.com
  •   0322 239 29 20
  •   yellowstardesign

arama

Mobil Uygulama

kurumsal mobil uygulamalar

Firma veya kişisel isteklerinizi mobil platformlara taşıyoruz. Ios, Android ve Windows mobil çözümlerini en etkili şekilde son teknoloji kullanarak geliştiriyoruz.

Firmanıza özel arayüz tasarım seçenekleri ile standartların dışında ve tamamen size özel mobil uygulamalara sahip olacak, firmanızın kimliğini ön plana çıkartarak müşterileriniz ile aranızda daha özel bir bağ kuracaksınız.

Adana  mobil uygulama yazılımları donmadan ve uygulamada takılmalar yaşanmadan hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak yüklenir. Gelişmiş web servis seçenekleri ve entegrasyon imkânları ile teknik sorunlar yaşamadan ve herkesin kolaylıkla ulaşabileceği uygulamalar ile rakipleriniz ile aranızdaki farkı açabilir, geleceğe daha sağlam adımlar eşliğinde ilerleyebilirsiniz!

Mobil Teknolojilerimiz

Adana Mobil Uygulama olarak gerek Native Mobil Uygulama gerekse Cross Platform Mobil Uygulama yazılımlarla müşterilerimize farklı seçenek alternatifleri sunmaktayız. Ayrıca SOAP ve REST webservisleri ile her türlü veri entegrasyonunu sorunsuz şekilde mobil uygulamalarınıza uygulamaktayız, bu sayede mevcut altyapınız ile sorunsuz şekilde

Adana mobil uygulama tüm sektörlere uygun mobil yazılımlar hazırlayarak müşterileriniz ile sürekli etkileşimde olmanıza yardımcı oluyor. Firmamız uluslar arası platformda uygulama ve yazılım geliştiren bir firma olup, dünya koşulları ile uyumlu ve zamanın gerisinde kalmayarak sürekli yenilenen seçenekleri ile sizleri mobil yazılımın ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor! Mobil uygulama Adana olarak mobil yazılım ürettiğimiz, şuan aktif olarak uygulamalarımızın kullanıldığı bazı sektörler ve açıklamaları şöyledir:

Sağlık: Hastalar ile sürekli etkileşimde olmak, kontrol zamanlarında hastalara bilgilendirmelerde bulunmak, randevu almak ve hastaların sağlık durumlarını mobil cihazlardan takip edebilmelerini sağlayan yazılımlarımız şuan aktif olarak kullanılmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Eğitim: Eğitim alanında hazırladığımız mobil uygulamalarımız öğrenci – öğretmen – veli ilişkilerinde pekiştirici özelliklerde olup, öğrencilerin ders durumlarını kontrol etmelerini ve mobil cihazlar aracılığı ile ders çalışmalarını sağlayan özellikleri ile pratik kullanım imkânları sunmaktadır. Öğretmenler kolay bir şekilde gereken verileri veya ders içeriklerini uygulamaya yükleyebilir ve öğrencilerin takiplerini mobil cihazlar aracılığı ile diledikleri her yerden gerçekleştirebilirler. Veliler çocuklarının ders durumlarından notlarına kadar tüm bilgilere ulaşabilir, çocuklarının okul takibini daha istikrarlı ve anında öğrenebilir.

Lojistik: Lojistik alanında tasarladığımız mobil yazılımlar sayesinde taşımacılıkta ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunuyoruz. Gönderi takibinden, araç takibine, kolay ödeme seçeneklerinden, gönderinin tesliminde ulaştırılan anlık bildirimlere kadar lojistik sektöründe ihtiyacınız olan her şey Adana mobil uygulama ile sizinle!

Turizm: Turizm firmalarının ve otellerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız özel yazılımlar ile daha koordine çalışma imkânına sahip olabilir, tüm personel ile anında iletişim imkânı sayesinde tüm gelişmeleri an ve an takip edebilirsiniz.

Medya: Takipçileriniz ve okurlarınıza en son gelişmeleri anında bildirmek ve size özel tasarımlarla diğer kuruluşlardan farkınızı ortaya koymak için Mobil uygulama Adana size özel çözümler sunarak medyanın yıldızı olmanıza yardımcı oluyor!

E-Ticaret: Küreselleşme ve teknolojik gelişmeler ile artık dünyanın her yeri ile ticaret yapabilir, ticaretlerinizi kendi özel mobil uygulamanız ile müşterilerinize götürebilirsiniz. Online alışverişten yeni gelen ürün bilgilendirmelerine kadar müşterilerinizin ve sizin ihtiyaçlarına cevap veren mobil yazılımlarımız sizi bekliyor!

Oyun: Mobil uygulama oyun yazılımları özel ekibimiz tarafından geliştirilerek özel görsel seçeneklerle donatılıp eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak. Dilerseniz firmanız için özel mobil oyun seçeneklerine sahip olabilir, müşterilerinizin boş zamanlarında sizin uygulamanız ile eğlenmesini sağlayabilirsiniz!

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
  •  Telefon: 0322 239 29 20
  • Mail: info@yellowstardesign.com