•   info@yellowstardesign.com
 •   0322 239 29 20
 •   yellowstardesign

arama

slide.merakgk is 91

ÇALIŞMALARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

Uzman grafiker , programcı kadromuz ile firmanızın isteklerine uygun,  arama motorlarına tam uyumlu web sayfaları tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Firmanızın  talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, tasarım ve yazılım çözümleri sunmaktayız. Google ve internet kullanıcısının ne istediğini ve nasıl davrandığını bilerek web sayfalarınızı stratejik olarak hazırlıyoruz.

HTML5 & CSS3

Mobil uyumlu web siteleri bilgisayar ekranlarına ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlere uygun olarak görüntülenir.

RESPONSIVE TASARIMLAR

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

W3C VALIDATED

W3C standartlarının amacı dünyada kullanılan her tarayıcıda sabit kurallar belirleyerek sitelerin aynı ya da benzer görüntüyü alabilmesidir.

İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL

İhtiyacınıza yönelik yazılım geliştiriyoruz.Kullanımı kolay, kullanıcı dostu, hızlı ve dinamik yapıda çalışmalar yapmaktayız.

SİZİN İÇİN ÖZEL

Yellowstar ekibi bilgi birikimiyle sizlerin dijital ihtiyaçlarına özel çözümü bulacaktır. Bizimle mutlaka iletişime geçin.

7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

En ucuz ama kalitesiz hizmet yerine, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz. Herzaman yanınızdayız.

NEDEN YELLOWSTAR ?

Adana Web Tasarım Hizmetleri Profesyonel Çalışmalar. Firmanızın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, tasarım ve yazılım çözümleri sunmaktayız. Google ve internet kullanıcısının ne istediğini ve nasıl davrandığını bilerek web sayfalarınızı stratejik olarak hazırlıyoruz.

 • Kaliteli Tasarımlar

  Kolay Kullanımlı , Yönetilebilir panelli Süper Hızlı Web Siteleri

 • 7/24 Destek

  Sınırsız Destek Anında Çözümler.

 • Kolay Özelleştirmeler

  Sayflarınızı Kolaylıkla Özelleştirebilirsiniz.

 • CSS3 Animasyonlar

  CSS3 Teknolojisi ile Hareketli Sayfalar

Adana Web Tasarım

 Yaratıcı Renkli ve Benzersiz Fikirler

Standart çalışmaların dışında yaratıcı ve bezensiz fikirlerimiz sayesinde daha çok göze çarpan ve akılda kalıcı çalışmalar üretmekteyiz.

Neden Web Sitesi ?

Çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır. 

Şirketinizin sadece sınırları içinde bulunduğunuz il veya ülke değil tüm dünyaya açılan bir şubesidir.

Müşterilerinize daha kolay, daha sıkı ve interaktif bir iletişim haline girmenize neden olur.

Şirketinizin müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasına neden olur.

Sınırsız bir reklam aracınızdır ve üstelik 24 saat 365 gün kesintisiz reklamınızı yapacaktır.

Yeni müşteriler bulmanızı sağlayacak ve firmanızın karının artmasına neden olacaktır.

Maliyeti yeni bir şube açmanızla kıyaslanınca çok düşüktür.

Ürünlerinizin tanıtımında kişi yada kurumlara ihtiyacınız olmayacak ve ürünleriniz sizin belirlediğiniz ölçülerde ve kriterlerde tanıtılacaktır.

Firmanızın teknolojinin gerisinde kalmamasını sağlayacaktır.

Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.


Profesyonel Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

Adana Web Tasarım* Profesyonel bir web sitesinin grafik arayüzü, kullanılan renkler, menu ve erişim yapısı, programlama altyapısı, kullanıcı odaklı oluşturulur.

* Esas olan, kullanıcıya ürün ve hizmeti en kısa yolla ulaştırmaktır. Bu nedenle sitenin hızını düşürecek abartılı animasyonlar, bekleme süreçleri, video ve ses objeleri, kullanımı zor menuler tercih edilmez.

* Profesyonel bir web sitesinde yer alan her sayfa arama motorları tarafından indekslenebilir yapıda oluşturulur. Bu kullanıcıların sitedeki bilgiye ulaşmasındaki en hızlı yoldur.

* Profesyonel bir web sitesi amacına uygun yapıda hazırlanır. Fonksiyoneldir, gereksiz ve kullanılmayacak öğeler içermez.

* Profesyonel web sitesi özgün yapıdadır. Tasarım ve programcısı kurumun kimliğine özgü tasarım ve yazılımlar üretir. Template olarak adlandırılan hazır grafik şablonlar üzerine oturtulmuş basmakalıp web siteleri profesyonellikten uzak çalışmalardır.

"Biz yaptığımız tüm işlere aynı önem ve değeri vermekteyiz. Büyük proje , Küçük proje ayrımı yapmaksızın tüm işlerimize aynı titizliği göstermekteyiz."

Yellowstar Design

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Teknolojisini Kullandığımız Değerli Firmalar , Her Birine Ayrıca Teşekkür Ederiz.

Kısaca Biz

2006 yılından bu yana Adana’da İnternet tabanlı faaliyetlerde buluntamakta olan YellowStar Design , 2009 yılında Kurumsallaşarak Sarıyıldız Bilgisayar ile birleşmiştir. Birçok firmaya İnternet Hizmeti ve tasarım desteği veren YellowStarDesign sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği firmalara en yeni teknolojiyi sağlamaktadır.

Web Tasarım Adana - Adana Web Hizmetleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres: Anadolu Lisesi Cad. Yurt Mah. 71525 Sok.       Çukurova/ADANA
 •  Telefon: 0322 239 29 20
 • Mail: info@yellowstardesign.com